Samsun Proje Ofisi, 2000 Yılında Faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar Mimari – Mühendislik Projelendirme, Harita, Danışmanlık, İnşaat Taahhüt ve Mümessillik alanlarında faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe bölgemizde duyulan ihtiyaç nedeni ile kurulmuş olup, bulunduğu sektörde ve bölgesinde lider konumundadır. Kaliteden ödün vermeden, güvenilir ve istikrarlı durumunu muhafaza eden, müşteri memnuniyetini ilke edinerek bölgemizde saygın firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmanın faaliyet alanı, tüm teknik müşavirlik hizmetleri, proje geliştirme ve fizibilite çalışmaları, projelendirme ve imalat yönetimi ve inşaat işlerini kapsar.

Firmamız Kuruluşundan İtibaren Müşteri Odağını daha çok kurumsal Firmalara Yöneltmiş Olup , bu alanda konusunda öncü ve bilinen saygın kurumlarla çalışma olanakları yaratmıştır. Amacımız önümüzdeki süreçte de Kurumsal taahhüt konusundaki çalışmaların büyüyerek devam etmesidir.

Proje aşamasından başlayarak, mimari ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, ince işler, mobilya ve ekipman montajı dahil olmak üzere anahtar teslimi Kurumsal taahhüt işleri yapan bir inşaat firması olarak organize olmuştur.

Dekorasyon ve iç mimari projeleri ve komple anahtar teslim Yenileme, İyileştirme ve Dekorasyon çalışmaları inşaat işlerine paralel yürütülmektedir.

Güncel yapı teknikleri, malzemeleri ve teknolojileri buluşturan çözümleri ile projelendirme, inşaat ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Projelendirme ve proje yönetiminde, deneyimli ve lider kadrosu ve güncel bilişim teknolojilerini aracılığı ile zaman ve maliyet kontrolünü sağlar.

Firma kurucuları yıllar boyunca kazandığı deneyim ve birikimlerini modern çalışma metotları ve yeni inşaat teknolojileri ile birleştirerek sürekli yenilenmeye önem vermiş, yürütmekte olduğu işlerde de en iyi çözümleri üretmeye öncülük etmiştir.

Yüzyılımızın talepleri ve olanakları çerçevesinde yaşanacak, çalışılacak, dinlenilecek , eğlenilecek yapıları projelendirerek seçkin ve güvenilir imaj ve marka olarak çalışmalarına devam edecektir.

Yeni projelerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle görüşmekten ve çalışmaktan memnuniyet duyarız.

BÜTÇENİZE UYGUN PROJELER İÇİN